İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 18:00 |
- |
|
IFK Eskilstuna |
- |
Mjölby |
|
|
İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 17:00 |
- |
|
Karlshamn |
- |
Hässleholms IF |
|
|
İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 17:00 |
- |
|
IFK Österåker |
- |
Kungsängen |
|
|
08/09/2024 17:00 |
- |
|
Arlanda |
- |
Sandvikens AIK |
|
|
İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 17:00 |
- |
|
Bergdalens |
- |
Tord |
|
|
İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 17:00 |
- |
|
Sylvia |
- |
Ljungsbro |
|
|
İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 17:00 |
- |
|
Assyriska FF |
- |
Piteå |
|
|
08/09/2024 17:00 |
- |
|
FBK Karlstad |
- |
IF Karlstad |
|
|
İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 17:00 |
- |
|
Trollhättan |
- |
Lund |
|
|
08/09/2024 17:00 |
- |
|
Angelholms FF |
- |
Jonkopings Sodra |
|
|
08/09/2024 17:00 |
- |
|
Onsala |
- |
Olympic |
|
|
İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 16:00 |
- |
|
Vittsjö |
- |
Djurgården |
|
|
08/09/2024 16:00 |
- |
|
Piteå W |
- |
Trelleborg W |
|
|
08/09/2024 16:00 |
- |
|
Hammarby |
- |
Kristianstad |
|
|
İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 15:00 |
- |
|
Berga |
- |
Högaborg |
|
|
İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 15:00 |
- |
|
Varbergs GIF |
- |
Laholm |
|
|
08/09/2024 15:00 |
- |
|
Husqvarna |
- |
Västra Frölunda |
|
|
İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 15:00 |
- |
|
Gauthiod |
- |
Vänersborgs IF |
|
|
08/09/2024 15:00 |
- |
|
Lidköping |
- |
Stenungsund |
|
|
08/09/2024 15:00 |
- |
|
Kumla |
- |
Ahlafors |
|
|
İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 15:00 |
- |
|
Nyköping |
- |
Nacka Iliria |
|
|
İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 15:00 |
- |
|
Friska Viljor |
- |
Stocksund |
|
|
İsveç - Elitettan ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 14:00 |
- |
|
Umeå |
- |
Lidköping W |
|
|
İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 14:00 |
- |
|
Franke |
- |
Hudiksvall |
|
|
İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 14:00 |
- |
|
Umeå FC Akademi |
- |
Älgarna |
|
|
İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı ) |
08/09/2024 14:00 |
- |
|
Herrestads |
- |
Forward |
|
|