Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
11/08/2024 15:00 |
MS |
|
Brann II |
2-1 |
jerv |
|
1-1 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
10/08/2024 17:00 |
MS |
|
Fyllingsdalen |
0-1 |
Hønefoss |
|
0-0 |
Norveç - Nasjonal U19 Champions League ( Kupa Maçı ) |
07/08/2024 13:30 |
MS |
|
Brann U19 |
7-2 |
Lillestrøm U19 |
|
3-1 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
27/07/2024 16:00 |
MS |
|
Fyllingsdalen |
0-3 |
Elverum |
|
0-3 |
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
08/07/2024 18:00 |
MS |
|
Brann II |
0-3 |
Kvik Halden |
|
0-2 |
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) |
06/07/2024 15:00 |
MS |
|
Fyllingsdalen W |
2-1 |
Arna-Bjørnar W |
|
1-0 |
23/06/2024 17:00 |
MS |
|
Fyllingsdalen W |
0-7 |
Hønefoss W |
|
0-3 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
22/06/2024 19:15 |
MS |
|
Fyllingsdalen |
1-3 |
Harstad |
|
1-0 |
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
22/06/2024 15:00 |
MS |
|
Brann II |
1-2 |
Notodden |
|
0-2 |
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) |
15/06/2024 15:00 |
MS |
|
Fyllingsdalen W |
1-0 |
Odd |
|
0-0 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 19:00 |
- |
|
Brumunddal |
- |
Ulfstind |
|
|
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 15:00 |
MS |
|
Brann II |
1-1 |
Sotra |
|
1-0 |
27/05/2024 19:00 |
MS |
|
Brann II |
7-3 |
Vard |
|
3-2 |
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 15:00 |
MS |
|
Fyllingsdalen W |
0-1 |
KIL / Hemne W |
|
0-0 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 14:00 |
MS |
|
Brumunddal |
1-1 |
Innstranden |
|
0-0 |
Norveç - Nasjonal U19 Champions League ( Kupa Maçı ) |
14/05/2024 16:00 |
MS |
|
Brann U19 |
4-2 |
Viking U19 |
|
1-1 |
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
13/05/2024 17:00 |
MS |
|
Brann II |
4-3 |
Brattvåg |
|
4-2 |
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 17:00 |
MS |
|
Fyllingsdalen W |
1-2 |
Viking FK |
|
0-2 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 13:30 |
MS |
|
Brumunddal |
2-2 |
Fløya |
|
2-1 |
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
29/04/2024 17:00 |
MS |
|
Brann II |
3-4 |
Eik-Tønsberg |
|
1-3 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
20/04/2024 19:00 |
MS |
|
Brumunddal |
2-1 |
Mjølner |
|
2-0 |
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) |
20/04/2024 15:00 |
MS |
|
Fyllingsdalen W |
1-3 |
Bodø / Glimt |
|
1-3 |
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
08/04/2024 16:00 |
MS |
|
Brann II |
1-3 |
Viking II |
|
1-1 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
07/04/2024 15:00 |
MS |
|
Brumunddal |
0-5 |
Kongsvinger II |
|
0-3 |
Norveç - Nasjonal U19 Champions League ( Kupa Maçı ) |
02/04/2024 13:30 |
MS |
|
Brann U19 |
4-2 |
Start U19 |
|
1-2 |
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Fyllingsdalen W |
2-0 |
TIL 2020 W |
|
1-0 |
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) |
24/02/2024 16:00 |
MS |
|
Brann II |
1-4 |
Viking II |
|
|
Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı ) |
11/11/2023 15:00 |
MS |
|
Brann II |
2-2 |
Strømsgodset II |
|
0-1 |
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) |
04/11/2023 14:45 |
MS |
|
Fyllingsdalen W |
0-1 |
Grei |
|
0-0 |
Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı ) |
30/10/2023 18:30 |
MS |
|
Brann II |
0-1 |
Strommen |
|
0-1 |